tel. : 792944035

HAIRWAY

Poznaj najnowszą wiedzę, przekazywaną przez nasze mistrzynie: Joannę Jakóbek, Mistrzyni Świata OMC Hair World oraz Igę Kuźnik, Mistrzyni Polski Drużynowo. Na jednym szkoleniu poznasz najnowsze techniki strzyżenia, upięcia okolicznościowe oraz techniki koloryzacji. Zaoferuj je w swoim salonie i wstąp na wyższy poziom fryzjerstwa.

Szkolenia Dofinansowane. Jak zgłosić siebie/swój salon?

-Zapoznaj się z informacjami na temat interesującego Cię szkolenia poniżej.

-Kliknij w zamieszczonym poniżej po prawej stronie Kalendarzu Szkoleń na umowną, zaproponowaną przez nas wstępnie datę szkolenia.

-Klikając na datę zostaniesz przeniesiony do Formularza Zgłoszeniowego, gdzie poprosimy Ciebie o uzupełnienie WSZYSTKICH rubryk. 

-Po wypełnieniu wszystkich rubryk naciśnij przycisk "Wyślij".

-Teraz możesz czekać spokojnie na nasz kontakt zwrotny, gdzie poinformujemy Ciebie o prostej finalizacji dofinansowania.

*Data Szkolenia Dofinansowanego jest umowna, ostateczny termin ustalany jest z uczestnikami w trakcie procesu uzyskania dofinansowania. 

Program szkolenia

  • 1 dzień: STRZYŻENIE: Modern Cut
  • Prezentacja strzyżenia 3 fryzur: długiej, średniej i krótkiej
  • Praca uczestników na główkach.
  • 2 dzień: UPIĘCIA: Fryzury okolicznościowe (ślubne, wieczorowe)
  • Prezentacja upięcia 3 fryzur.
  • Praca uczestników na główkach.
  • 3 dzień: KOLORYZACJA: Techniki koloryzacji
  • Praca uczestników oraz praktyczne ćwiczenia na modelkach.
  • Podsumowanie

UWAGA!

*Termin w kalendarzu rezerwacji pokazuje pierwszy dzień szkolenia cyklicznego (płatnego). W przypadku szkoleń dwu dniowych szkolenie kończy się następnego dnia po dniu wybranym w kalendarzu podczas rezerwacji. Data szkolenia może ulec zmianie a także jesteśmy w stanie zaproponować dodatkowe terminy.
*Data Szkolenia Dofinansowanego jest umowna, ostateczny termin ustalany jest z uczestnikami w trakcie procesu uzyskania dofinansowania.
*Kurs zakończony jest uzyskaniem CERTYFIKATU TUKKA. Osobom kończącym dany kurs w Tukka Hair Academy oferujemy zakup najwyższej jakości produktów w atrakcyjnych cenach.
*W szkoleniu dofinansowanym mogą wziąć udział osoby prowadzące działalność gospodarczą jak i pracownicy salonów fryzjerskich/kosmetycznych.
*W szkoleniu  płatnym może uczestniczyć każdy zainteresowany.
*O uzyskaniu statusu Salonu Partnerskiego decyduje ostateczna umowa. Pytaj o szczegóły jeśli jesteś zainteresowany współpracą.

 

Cena:

Kurs zaawansowany płatny

3 dni – 3x8h

5000 zł

Kurs zaawansowany dofinansowany

3 dni - 3x8h

0 zł


CO JEST W CENIE KURSU?
główki, ubezpieczenie OC, poczęstunek.

Lokalizacja i terminy:

Lokalizacja: Warszawa

Wybierz termin szkolenia i zapisz się

Wczytywanie szkoleń

szkolenia indywidualne

zapytania prosimy kierować na adres sale@tukkahouse.com