tel. : 792944035

Przedłużanie włosów 5 metod

Poznaj 5 TOP METOD przedłużania włosów, tych najbardziej popularnych w salonach oraz zdecyduj, w których chcesz się specjalizować. Uzyskaj dostęp do najwyższej jakości kanapek słowiańskich Tukka i oferuj je w swoim salonie (metoda kanapkowa/najmniejsze paseczki). 

Szkolenia Dofinansowane. Jak zgłosić siebie/swój salon?

-Zapoznaj się z informacjami na temat interesującego Cię szkolenia poniżej.

-Kliknij w zamieszczonym poniżej po prawej stronie Kalendarzu Szkoleń na umowną, zaproponowaną przez nas wstępnie datę szkolenia.

-Klikając na datę zostaniesz przeniesiony do Formularza Zgłoszeniowego, gdzie poprosimy Ciebie o uzupełnienie WSZYSTKICH rubryk. 

-Po wypełnieniu wszystkich rubryk naciśnij przycisk "Wyślij".

-Teraz możesz czekać spokojnie na nasz kontakt zwrotny, gdzie poinformujemy Ciebie o prostej finalizacji dofinansowania.

*Data Szkolenia Dofinansowanego jest umowna, ostateczny termin ustalany jest z uczestnikami w trakcie procesu uzyskania dofinansowania. 

Program szkolenia

  • Przeciwskazania przy przedłużaniu włosów
  • Dla kogo przedłużanie a dla kogo zagęszczanie
  • Krótki wstęp do 5 metod
  • Tukkamicro jako najmniejsze keratynowe kapsułki - teoria plus praktyka
  • Tukka tape in Premium czyli najmniejsze i najlżejsze paseczki w metodzie kanapkowej a delikatne zagęszczanie cienkich włosów: Teoria plus praktyka.
  • Microringi
  • Tulejki termokurczliwe
  • Ultradźwięki
  • Aspekty prawne
  • Podsumowanie

UWAGA!

*Termin w kalendarzu rezerwacji pokazuje pierwszy dzień szkolenia cyklicznego (płatnego). W przypadku szkoleń dwu dniowych szkolenie kończy się następnego dnia po dniu wybranym w kalendarzu podczas rezerwacji. Data szkolenia może ulec zmianie a także jesteśmy w stanie zaproponować dodatkowe terminy.
*Data Szkolenia Dofinansowanego jest umowna, ostateczny termin ustalany jest z uczestnikami w trakcie procesu uzyskania dofinansowania.
*Kurs zakończony jest uzyskaniem CERTYFIKATU TUKKA. Osobom kończącym dany kurs w Tukka Hair Academy oferujemy zakup najwyższej jakości produktów w atrakcyjnych cenach.
*W szkoleniu dofinansowanym mogą wziąć udział osoby prowadzące działalność gospodarczą jak i pracownicy salonów fryzjerskich/kosmetycznych.
*W szkoleniu  płatnym może uczestniczyć każdy zainteresowany.
*O uzyskaniu statusu Salonu Partnerskiego decyduje ostateczna umowa. Pytaj o szczegóły jeśli jesteś zainteresowany współpracą.

Cena:

Kurs zaawansowany płatny

2 dni – 2x8h

3000 zł

Kurs zaawansowany dofinansowany

2 dni - 2x8h

0 zł


CO JEST W CENIE KURSU?
tester kolorów Tape in Basic, pasemka tukkamicro oraz tape in, umożliwiające natychmiastową ekspozycję oraz sprzedaż produktu w salonie, ubezpieczenie OC, poczęstunek.

Lokalizacja i terminy:

Lokalizacja: Warszawa

Wybierz termin szkolenia i zapisz się

Wczytywanie szkoleń

szkolenia indywidualne

zapytania prosimy kierować na adres sale@tukkahouse.com