tel. : 792944035

Niechirurgiczne metody uzupełniania włosów

Poznaj sposoby uzupełniania włosów, wszelkiego rodzaju przerzedzeń, łysienia, ubytków. Zaoferuj swoim Klientkom nową usługę i wprowadź ją wraz z bogatą paletą wysokiej jakości produktów Tukka.

Szkolenia Dofinansowane. Jak zgłosić siebie/swój salon?

-Zapoznaj się z informacjami na temat interesującego Cię szkolenia poniżej.

-Kliknij w zamieszczonym poniżej po prawej stronie Kalendarzu Szkoleń na umowną, zaproponowaną przez nas wstępnie datę szkolenia.

-Klikając na datę zostaniesz przeniesiony do Formularza Zgłoszeniowego, gdzie poprosimy Ciebie o uzupełnienie WSZYSTKICH rubryk. 

-Po wypełnieniu wszystkich rubryk naciśnij przycisk "Wyślij".

-Teraz możesz czekać spokojnie na nasz kontakt zwrotny, gdzie poinformujemy Ciebie o prostej finalizacji dofinansowania.

*Data Szkolenia Dofinansowanego jest umowna, ostateczny termin ustalany jest z uczestnikami w trakcie procesu uzyskania dofinansowania. 

Program szkolenia

  • Przyczyny wypadania włosów oraz podstawowe zagadnienia trychologii.
  • Metody niechirurgicznego uzupełniania włosów (wiedza niezbędna oraz informacje potrzebne do konsultacji z klientem).
  • Systemy na spinki jako najprostsza forma uzupełniania łysienia: teoria plus praktyka.
  • Systemy integracyjne z włosami Klientki: teoria plus praktyka.
  • Systemy klejone jako nowoczesna metoda uzupełniania włosów u mężczyzn i kobiet: teoria.
  • Linie Tukka tape in Premium oraz Basic czyli najmniejsze i najlżejsze paseczki w metodzie kanapkowej a delikatne zagęszczanie cienkich włosów: Teoria plus praktyka.
  • Słownik: co to jest french lace, poliskin, top lace itp.
  • Aspekty prawne oraz umowa pomiędzy Klientem a Salonem.UWAGA!

*Termin w kalendarzu rezerwacji pokazuje pierwszy dzień szkolenia cyklicznego (płatnego). W przypadku szkoleń dwu dniowych szkolenie kończy się następnego dnia po dniu wybranym w kalendarzu podczas rezerwacji. Data szkolenia może ulec zmianie a także jesteśmy w stanie zaproponować dodatkowe terminy.
*Data Szkolenia Dofinansowanego jest umowna, ostateczny termin ustalany jest z uczestnikami w trakcie procesu uzyskania dofinansowania.
*Kurs zakończony jest uzyskaniem CERTYFIKATU TUKKA. Osobom kończącym dany kurs w Tukka Hair Academy oferujemy zakup najwyższej jakości produktów w atrakcyjnych cenach.
*W szkoleniu dofinansowanym mogą wziąć udział osoby prowadzące działalność gospodarczą jak i pracownicy salonów fryzjerskich/kosmetycznych.
*W szkoleniu  płatnym może uczestniczyć każdy zainteresowany.
*O uzyskaniu statusu Salonu Partnerskiego decyduje ostateczna umowa. Pytaj o szczegóły jeśli jesteś zainteresowany współpracą.

Cena:

Kurs zaawansowany płatny

2 dni – 2x8h

5000 zł

Kurs zaawansowany dofinansowany

2 dni - 2x8h

0 zł


CO JEST W CENIE KURSU?
Zestawy startowe: testery kolorów naturalnych Tukka tape in Basic umożliwiające natychmiastową ekspozycję oraz sprzedaż produktu w salonie, ubezpieczenie OC, poczęstunek.

Lokalizacja i terminy:

Lokalizacja: Warszawa

Wybierz termin szkolenia i zapisz się

Wczytywanie szkoleń

szkolenia indywidualne

zapytania prosimy kierować na adres sale@tukkahouse.com