tel. : 792944035
Tukka - w trosce o Wasze włosy
Dodano:

Tukka - w trosce o Wasze włosy

CMS

Każda osoba, która cierpi na ubytki włosowe i która po raz pierwszy ma do czynienia z uzupełnieniami różnego typu chce po prostu czuć się "niezauważona", naturalnie i swobodnie. Obawa przed peruką jest w dużej mierze uzasadniona, peruki kojarzyły się jeszcze jakiś czas temu po prostu źle i „oldschoolowo”. Teraz to już przeszłość.

Peruki Tukka, zarówno te produkowane w stałej linii jak i szczególnie peruki na zamówienie to najnowszej generacji lekkie, wykonane z najlepszych jakościowo włosów „nasze drugie włosy”. Każda z Pań, niezależnie od przyczyny, jaka skłoniła ją do zakupu peruki poczuje się pewnie, naturalnie i pięknie.

Czego potrzeba, aby peruki i treski wyglądały naturalnie? Peruki muszą być przede wszystkim dobrane do nas, czyli przypominać nam po prostu siebie, z czasów, kiedy mieliśmy nasze pierwsze włosy. Ta sama lub podobna struktura, gęstość, kolor, zacznijmy od tego. Ale oczywiście możemy zaszaleć i teraz pozwolić sobie np. o perukę kilkanaście cm dłuższą lub w bardziej platynowym odcieniu blondu niż nasze własne. Poczujmy się piękne! Obecne peruki wykonane są z największą starannością, z włosów naturalnych, lekkich, błyszczących nie od plastikowego silikonu tylko ze zdrowia ich włosa. Tkane ręcznie na całości lub w miejscach jak top czy boki pozwalają na uzyskanie najbardziej naturalnego efektu skóry oraz włosów z nich „wyrastających”. Rozmyta linia czoła oraz malutkie „tzw. baby hair” nie pozwolą domyślić się, że to nasza peruka naturalna czy „drugie włosy”.

Kiedy parę lat temu właściciele Tukka rozwijali biznes, zadawali sobie pytanie, jak pomóc tym wszystkim wspaniałym kobietom, które z jednej strony borykają się z brakiem lub wypadaniem włosów a z drugiej strony zmuszone są do wydawania przynajmniej raz w roku dużej ilości pieniędzy na peruki i uzupełnienia, które po paru miesiącach użytkowania musiały być wymieniane, zastępowane innymi oraz które po prostu wyglądały źle i nienaturalnie. Postanowiliśmy postawić na wykonanie i rozwinąć linię peruk naturalnych oraz uzupełnień najwyższej jakości, które pozwolą cieszyć się ich użytkowaniem dłużej niż przeciętnie.

Nasze peruki dostępne w linii tradycyjnej zostały i są produkowane pod naszym okiem oraz technologów, czuwających nad jakością dostarczanych włosów oraz wykonaniem czepków. Są one co jakiś czas poddawane innowacjom, np. zmienia się skład silikonu w czepkach medycznych lub klipsy zastępujemy grzebykami. Podróżujemy po całym świecie od USA, poprzez Filipiny i Hong Kong, szukając najnowszych rozwiązań. Wiemy, gdzie robi się najlepsze bazy poliuratunowe, a gdzie możemy zaopatrzyć się w najlepsze włosy pochodzenia słowiańskiego czy grubsze indyjskie. Wiemy, w których perukach koszernych poczują się pięknie panie wyznające judaizm a które wzbudzą podziw jasnowłosych Słowianek.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy stworzyć perukę dla każdej Klientki, każdego pochodzenia i z każdej części świata. Odkryliśmy, że nasz model się sprawdził i odniósł sukces, gdyż nie sprzedajemy peruk ani uzupełnień, które określenie „europejskie” czy „virgin” mają jedynie w swojej nazwie. Peruki Tukka to gwarancja luksusu oraz tego, że poczujesz się piękna i pewna siebie jak nigdy dotąd.

Pozostałe artykuły