tel. : 792944035
Dlaczego włosy Tukka

Dlaczego włosy Tukka

CMS

Włosy doczepiane Tukka to luksusowa linia zaprojektowana specjalnie dla kobiet o delikatnych, cienkich i wymagających włosach. Nasze włosy świetnie sprawdzają się jednak u kobiet, które mają piękne włosy, ale chcą nadać im dyskretną długość i gęstość, nie uszkadzając ich trwałymi, tradycyjnymi przedłużeniami. Tukka dostarczyła na rynek produkty najwyższej jakości, które powstały pod kierunkiem trichologa i technologa. Podczas tworzenia zastanawiali się, ile powinna ważyć 1 taśma i ile w tukkamicro, ile taśmy silikonowej, jakie wymiary powinna mieć i jak powinna wyglądać idealna końcówka w tukkamicro. W rezultacie taśma Tukka ma ultralekki materiał w paski, w który weszły włosy o długości 40 cm, aby nie obciążać delikatnych mieszków włosowych. Przedłużenia są praktycznie niezauważalne i nie ciągną włosów jak tani klips lub gruba taśma, kupione w tradycyjnym sklepie internetowym z przedłużkami i treskami. Tukka przeszkoliła kilka sprawdzonych i uznanych salonów, jak nakładać nasze produkty na wymagające i cienkie włosy. Tylko w salonach, które uzyskały nasz certyfikat, zalecamy konfigurację, pobieranie i inne usługi związane z naszymi produktami. Ponieważ produkty Tukka są wykonane z najlepszej jakości włosów i materiałów, możesz cieszyć się nimi tak, jakby były własne, więc pływaj, uprawiaj sport. Oczywiście włosy mogą być farbowane, kręcone, prostowane, rozjaśniane, spięte w wysoki kucyk lub stonowane na wszystkie kolory.

Dlaczego przeciętne tape in mogą uszkodzić nasze włosy?

Specjaliści Tukka doszli do wniosku, że średnia taśma jest najgorszą metodą, jeśli chodzi o przedłużanie włosów. Taśma jest najpopularniejszą metodą dostępną na rynku, jest bardzo łatwa do zastosowania, dlatego prawie każdy salon ma tę usługę w ofercie. Jest to również bardzo łatwo dostępny tani produkt, którego produkcja często wykorzystuje najtańsze włosy, które są następnie powlekane ciężkim silikonem, dzięki czemu „przez chwilę” wyglądają lśniąco, zdrowo i lśniąco, jak na pięknych opublikowanych zdjęciach przed i po w mediach społecznościowych. Niestety te włosy, uzyskane w atrakcyjnych cenach, są nie tylko niskiej jakości, ale w ogóle nie pasują do kobiet o cienkich i delikatnych włosach, które mimo wszystko chcą zyskać dodatkową objętość i jej nie stracić. Często są również mieszane z włosami syntetycznymi lub zwierzęcymi, np. konie, a zatem wydają się gęste i obszerne. Tak ciężkie włosy muszą być przyszyte do grubego paska z tworzywa sztucznego, aby utrzymać ich ciężar, do którego stosuje się mocny klej, aby włosy nie ślizgały się szybko. Salony często wymieniają kleje na jeszcze mocniejsze lub dodają dodatkowe spoiwo, aby uzyskać silniejsze wiązanie. Po tego rodzaju „przedłużeniu” złej jakości z tanim taśmowym inami efekt końcowy wygląda jak załączone zdjęcie.

Słabe mieszki włosowe nie utrzymają ciężaru długich, silikonowanych włosów, dużych wstążek i co kilka miesięcy „podciągają” i niestety powodują, że nasze włosy są wyciągane wraz z cebulkami. Efektem coraz mniejszej ilości włosów po każdym podciągnięciu jest po prostu użycie zbyt ciężkich włosów, nieodpowiednich dla większości kobiet. Tukka Tape In Premium to delikatne włosy, nie pokryte silikonem, wszyte na najmniejszy i najlżejszy pasek, stworzone z myślą o kobietach o cienkich włosach i tych, które chcą racjonalnie zagęścić / przedłużyć włosy.

CO ODRÓŻNIA NASZE WŁOSY OD INNYCH WŁOSÓW NA RYNKU?

  • Tukka używa do produkcji swoich przedłużeń wyłącznie bardzo drogich włosów dziewiczych europejskich/ słowiańskich skupionych bezpośrednio od dawców i sprawdzonych skupów na terenie Polski, Rosji, Białorusi i Ukrainy.
  • Przedłużenia Tukka to pierwsza na rynku linia wykonana tylko z tzw. włosów dziewiczych europejskich/słowiańskich
  • Przedłużenia Tukka jako pierwsze na rynku nie są silikonowane!
  • Przedłużenia Tukka jako pierwsze na rynku nie są farbowane! (występują w 7 kolorach natury)
  • Przedłużenia Tukka nie są poddane żadnym zabiegom chemicznym!
  • Przedłużenia Tukka są długożywotne, wykonane z włosów dziewiczych mogą być farbowane, rozjaśnianie, prostowane, kręcone...
  • Przedłużenia Tukka powstały pod okiem technologów produkcji oraz dyplomowangego trychologa wykładowcy
  • Nasze włosy poddane są atestom
  • Tukka Tape in mają najdelikatniejszy pasek dedykowany osobom z cienkimi i delikatnymi włosami oraz tym, którzy cenią sobie dyskrecję przedłużenia
  • Tukka współpracuje jedynie z salonami o ugruntowanej pozycji, z których dedykowane osoby przedłużające włosy przechodzą odpowiednie szkolenie zakończone uzyskaniem imiennego certyfikatu Tukka.