tel. : 792944035
Dlaczego Tukka Micro

Dlaczego Tukka Micro

CMS

Przedłużanie włosów metodą mikrokapsułek to trwałe przedłużanie włosów za pomocą małych keratynowych łączeń. Dzięki tej metodzie twoje włosy osiągną pożądaną długość bez konieczności długotrwałego czekania na ich naturalny wzrost, a przy tym – będą wyglądały bardzo naturalnie, zupełnie jakby nie były nigdy przedłużane u fryzjera!

CZYM JEST METODA TUKKA MICRO?

Metoda tukkamicro to najmniejsze keratynowe łączenia pozwalające na uzyskanie najbardziej naturalnego efektu z możliwych. Efekt ten osiąga się dzięki zastosowaniu możliwie jak najmniejszych łączeń między włosem naturalnym a doczepianym. Łączenia nie rzucają się w oczy, a przy tym są niezwykle trwałe, by nie przeszkadzały przy codziennych zabiegach takich jak czesanie czy mycie. Przygotowane pasemka są ultracieniutkie, nie obciążają włosów i pozwalają na ułożenie niemal każdej fryzury w tym wysokich upięć i kucyka. 

SŁOWIAŃSKIE TUKKA MICRO

To bardzo luksusowa metoda, gdyż do jej produkcji używamy tylko i wyłącznie drogich, tzw. dziewiczych włosów, które zostały poddane surowej selekcji pod względem jakości. Słowiańskie włosy są następnie segregowane na 7 kolorów bazowych Tukka (link do palety kolorów) a następnie przerabiane na pasemka, które proponowane są w opakowaniach po 25 sztuk.

ZALECAMY UŻYCIE:

    • zagęszczenie: 4 paczki
    • zagęszczenie i przedłużenie: 4-8 paczek

DLA KOGO TUKKA MICRO?

Mikrokapsułki pozwalają na przedłużanie nie tylko krótkich włosów, ale także tych zniszczonych poprzez wieloletnie farbowanie i zabiegi chemiczne. Mikrokapsułki tukkamicro są również wybierane przez kobiety z odrastającymi włosami po chemioterapii, krótkimi i wolno rosnącymi, zbyt krótkimi, aby przeprowadzić tradycyjne metody przedłużania włosów. Z powodzeniem możemy nimi zagęszczać czy przedłużać wysokie boki a nawet top głowy czy grzywkę. Metoda ta stosowana jest z wykorzystaniem wysokiej temperatury w celu wykonania odpowiedniego zgrzewu, łączącego własny włos z doczepianym, jednakże temperatura ta wynosi 180 stopni a więc nie jest wyższa od temperatury prostownicy. Należy również pamiętać, że włosy doczepiane w ten sposób są to ultralekkie włosy słowiańskie, które są włosami najlżeszymi wagowo, dlatego nie obsuną się z np. krótkich włosów pod wpływem własnego ciężaru. Metoda nie niszczy naturalnie wyrastających włosów – keratyna jest przecież białkiem budulcowym włosa, które odpowiada za jego zdrowy wygląd i dobrą kondycję. Codzienna pielęgnacja zapewni długotrwały, piękny wygląd przedłużanych włosów.

NAJLEPSZY PRODUKT DLA KOBIET CENIĄCYCH NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ

Nasze tukka micro są ultra lekkie i zostały wykonane z włosów dziewiczych najwyższej jakości, zakończone są małą kapsułką wielkości ziarnka ryżu, pozwalającą w sposób niewidoczny przedłużyć włosy. To produkt dla Pań, ceniących jakość i dyskretne przedłużenie. Lekkość włosa wynika z natury dziewiczych włosów słowiańskich, które w porównaniu np. z indyjskimi są o wiele lżejsze. Delikatny pasek i brak silikonu to następne faktory odejmujące im ciężaru. Jeśli dbasz o kondycję swoich naturalnych włosów, cenisz sobie najwyższą jakość, z pewnością będziesz z nich zadowolona.

W stałej linii występują w długości 55 cm, paczka zawiera 25 pasemek tukka micro, pozwalających na delikatne zagęszczenie/przedłużenie partii głowy. Każdy pasek ma ok. 0,8 grama czyli opakowanie to około 16 gram. W świadomości Klientek chcemy wzbudzić przekonanie, że lekka waga doczepianych włosów to zaleta i nie można wagi pasemek Tukka porównać z ciężkimi włosami zalegającymi rynek, gdzie na ich wagę składa się silikon, chemia oraz plastikowy, ciężki zgrzew.

Przed i po zabiegu przedłużania metodą Tukka micro Przed i po zabiegu przedłużania metodą Tukka micro DF69D8CD-EB5A-4C1A-8E57-CE8C8E228A4B DF69D8CD-EB5A-4C1A-8E57-CE8C8E228A4B C4E04959-177F-4DE5-996D-3D2FC355F403 C4E04959-177F-4DE5-996D-3D2FC355F403 2268F97F-393E-4B22-A0B7-86EEA2C7F9E2 2268F97F-393E-4B22-A0B7-86EEA2C7F9E2 9AE181F6-E472-4CCA-A5BD-C3DFE28C28D2 9AE181F6-E472-4CCA-A5BD-C3DFE28C28D2 8036891A-7D69-4C4B-99A9-20BB7D24BEB2 8036891A-7D69-4C4B-99A9-20BB7D24BEB2

GDZIE PRZEDŁUŻYĆ LUB DOKONAĆ KOREKTY

Tukka na stronie w zakładce PARTNERZY rekomenduje salony, które ukończyły szkolenie i uzyskały imienny certyfikat Tukkamicro. Pozwala on na bezpieczne wykonanie zabiegu przedłużania słowiańskimi pasemkami Tukkamicro oraz gwarantuje użycie produktów najwyższej jakości przy co trzymiesięcznej korekcie włosów. SPRAWDŹ LISTĘ PARTNERÓW TUKKA

PIELĘGNACJA WŁOSÓW TUKKA MICRO

Czy podczas noszenia pasemek tukkamicro możemy włosy farbować, szczególnie odrosty?

Tak, włosy jak i odrosty możemy farbować pamiętając jednak, iż farba może spowodować obsuwanie się taśm lub ich rozklejenie. Zalecamy farbowanie odrostów po zdjęciu włosów tape in i przed ich kolejną aplikacją. Nasze virgin tape in mogą być natomiast rozjaśniane i farbowane na dowolny kolor gdyż nigdy wcześniej nie zostały poddane żadnemu farbowaniu czy obróbce chemicznej dlatego śmiało zachęcamy do eksperymentów z rozjaśnianiem, farbowaniem końcówek czy nadawaniu wszelkich odcieni ombre. Najlepsza jakość włosów pozwoli na uzyskanie zamierzonego efektu jak przy zdrowych włosach naturalnych.

Jakie produkty mogą być używane do pielęgnacji włosów TUKKA MICRO?

Zalecamy korzystanie z dobrych produktów, niekoniecznie przeznaczonych do pielęgnacji włosów przedłużanych, które mają specjalne składniki zapobiegające wypłukiwaniu się silikonu, którego w naszych produktach nie ma! Polecamy produkty naturalne, nawilżające, bez parabenów i alkoholu. Nasze pasemka, wykonane z włosów virgin nie ucierpią jak inne silikonowane włosy, dostępne na rynku, kiedy użyjemy zwykłego szamponu. Ważne, aby używać produkty, charakteryzujące się większą siłą nawilżenia martwego włosa oraz bez alkoholu. My rekomendujemy produkty firmy Mon Rin, które nie tylko pielęgnują ale i wzmacniają cebulki włosów.

Czy mogę układać moje pasemka tukkamicro przy użyciu lokówki, prostownicy lub suszyć je na szczotce?

Tak, możesz. Włosy Tukka są naturalne, specjalnie wyselekcjonowane a więc można je poddawać różnym zabiegom fryzjerskim. Ważne jednak, aby robić to z umiarem, używać odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji włosów przedłużanych i pamiętać, że włos ten jest martwy więc jego żywotność nie jest taka jak naszych włosów.

Czy włosy są naturalne?

Nasze włosy są 100% naturalne, to drogie, najlepszej jakości włosy dziewicze, czyli zdrowe, nigdy niekoloryzowane. Dokładnie wyselekcjonowane pasma zawierają włosy miękkie w dotyku, nie plączące się, tej samej długości.

Jak długo można nosić włosy przedłużone metodą TUKKA MICRO

Pasemka należy podciągnąć co około 3 miesiące, a czas ten uzależniony jest od tempa wzrostu naszych naturalnych włosów oraz przestrzegania zasad pielęgnacji. Jest to zalecane w celu wyeliminowania plątania się włosów, i zapewnia, że aplikacja jest zawsze świeża i blisko skóry głowy. Nasze pasemka są wykonane z włosów virgin a to oznacza bardzo długi okres użytkowania, nawet do 2 lat i dłużej. Włosy przy każdym podciąganiu skracają się o około 1,5 cm ale wtedy Panie np. po roku, dokupują 1 lub 2 paczki i mieszają z używanymi aby wciąż cieszyć się maksymalną długością