tel. : 792944035
Dlaczego Tukka Micro

Dlaczego Tukka Micro

CMS

Przedłużanie włosów metodą mikrokapsułek to trwałe przedłużanie włosów za pomocą małych keratynowych łączeń. Dzięki tej metodzie twoje włosy osiągną pożądaną długość bez konieczności długotrwałego czekania na ich naturalny wzrost, a przy tym – będą wyglądały bardzo naturalnie, zupełnie jakby nie były nigdy przedłużane u fryzjera!
Czym jest metoda Tukkamicro? Kiedy parę lat temu szukając dostawców włosów na Białorusi poznaliśmy tę metodę i zobaczyliśmy z bliska pierwszy raz zrobiliśmy wielkie WOW;) Wtedy nazwaliśmy ją na nasze potrzeby tukkamicro choć metoda ta jest powszechnie znana na Ukrainie, Białorusi czy Rosji. Wiedzą na temat mikrokapsułek zdecydowaliśmy się podzielić oferując w naszej Tukka Hair Academy szkolenia z tej metody. Metoda tukkamicro to najmniejsze keratynowe łączenia czyli tzw. mikrokapsułki, pozwalające na uzyskanie najbardziej naturalnego efektu z możliwych. 

Efekt naturalności osiąga się dzięki zastosowaniu możliwie jak najmniejszych łączeń między włosem naturalnym a doczepianym. Łączenia nie rzucają się w oczy, a przy tym są niezwykle trwałe, by nie przeszkadzały przy codziennych zabiegach takich jak czesanie czy mycie. Przygotowane pasemka są ultracieniutkie, nie obciążają włosów i pozwalają na ułożenie niemal każdej fryzury w tym wysokich upięć i kucyka. Współpracujemy z kilkoma Salonami Partnerskimi w Polsce i zagranicą, które przeszły u nas szkolenie z danej metody i potrafią zaoferować tę usługę  u siebie w salonie. Wspólnie bierzemy udział we wspólnych działaniach marketingowych i dzielimy się doświadczeniem. To bardzo luksusowa i czasochłonna metoda, gdyż do jej produkcji używa się w większości tylko i wyłącznie drogich, tzw. dziewiczych lub rosyjskich włosów, które zostały poddane surowej selekcji pod względem jakości. Włosy są następnie segregowane a następnie przerabiane ręcznie na pasemka. Wymagana jest wcześniejsza konsultacja w salonie wykonującym usługę celem doboru włosów.

NAJLEPSZY PRODUKT DLA KOBIET CENIĄCYCH NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ

Tukkamicro są lekkie i wykonuje się je najlepiej z włosów dziewiczych, są najwyższej jakości, zakończone są małą kapsułką wielkości ziarnka ryżu, pozwalającą w sposób niewidoczny przedłużyć włosy. To produkt dla Pań, ceniących jakość i dyskretne przedłużenie. Lekkość włosa wynika z natury dziewiczych włosów słowiańskich, które w porównaniu np. z indyjskimi są o wiele lżejsze. Brak silikonu to następny faktor odejmujący im ciężaru. Jeśli dbasz o kondycję swoich naturalnych włosów, cenisz sobie najwyższą jakość, z pewnością będziesz z nich zadowolona.

Przed i po zabiegu przedłużania metodą Tukka micro Przed i po zabiegu przedłużania metodą Tukka micro tukkamicro_slavic tukkamicro_slavic before_after before_after tukkamicro_kapsulki tukkamicro_kapsulki mikro_kapsulka mikro_kapsulka mikrokapsulki_przygotowanie mikrokapsulki_przygotowanie

GDZIE PRZEDŁUŻYĆ LUB DOKONAĆ KOREKTY

Tukka na stronie w zakładce PARTNERZY rekomenduje salony, które ukończyły szkolenie i uzyskały imienny certyfikat Tukkamicro lub Tukka Tape in. Salony te wykonują usługę przedłużania włosów metodą mikrokapsułek czyli Tukka micro lub Tape in. 

PIELĘGNACJA WŁOSÓW TUKKA MICRO

Czy podczas noszenia pasemek metodą tukkamicro możemy włosy farbować, szczególnie odrosty?

Tak, włosy jak i odrosty możemy farbować pamiętając jednak, iż farba może spowodować obsuwanie się taśm lub ich rozklejenie. Zalecamy farbowanie odrostów po zdjęciu włosów i przed ich kolejną aplikacją. Najlepsza jakość włosów pozwoli na uzyskanie zamierzonego efektu jak przy zdrowych włosach naturalnych.

Jakie produkty mogą być używane do pielęgnacji włosów TUKKA MICRO?

Zalecamy korzystanie z dobrych produktów, przeznaczonych do pielęgnacji włosów przedłużanych, jednakże pasemka, wykonane z włosów virgin nie ucierpią jak inne silikonowane włosy, dostępne na rynku, kiedy użyjemy zwykłego szamponu. Ważne, aby używać produkty, charakteryzujące się większą siłą nawilżenia martwego włosa oraz bez alkoholu. My rekomendujemy produkty firmy Mon Rin, które nie tylko pielęgnują ale i wzmacniają cebulki włosów.

Czy mogę układać moje pasemka tukkamicro przy użyciu lokówki, prostownicy lub suszyć je na szczotce?

Tak, możesz. Ważne jednak, aby robić to z umiarem, używać odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji włosów przedłużanych i pamiętać, że włos ten jest martwy więc jego żywotność nie jest taka jak naszych włosów.

Jak długo można nosić włosy przedłużone metodą TUKKA MICRO

Pasemka należy podciągnąć co około 3 miesiące, a czas ten uzależniony jest od tempa wzrostu naszych naturalnych włosów oraz przestrzegania zasad pielęgnacji. Jest to zalecane w celu wyeliminowania plątania się włosów, i zapewnia, że aplikacja jest zawsze świeża i blisko skóry głowy. Jeśli pasemka są wykonane z włosów virgin to oznacza to bardzo długi okres użytkowania, nawet do 2 lat i dłużej. Włosy przy każdym podciąganiu skracają się o około 1,5 cm ale wtedy Panie np. po roku, dokupują włosy i mieszają z używanymi aby wciąż cieszyć się maksymalną długością.