tel. : 792944035
Uzupełnienia męskie
Dodano:

Uzupełnienia męskie

CMS

Uzupełnienia męskie/ tupety klejone to coraz bardziej popularna metoda niechirurgicznego uzupełniania włosów.

Uzupełnienia męskie/ tupety klejone to coraz bardziej popularna metoda niechirurgicznego uzupełniania włosów. Teraz również mężczyźni mogą poczuć się pewniej i przywrócić włosy dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom.


Jeśli jesteś nowicjuszem w dziedzinie uzupełniania włosów, prawdopodobnie zadajesz sobie wiele pytań a szczególnie: „Czy ktoś rozpozna, że noszę tupet? Czy będzie on się mocno trzymał np. podczas tańca lub wykonywania sportu na siłowni?” Tukka zainwestowała wiele środków oraz czasu w badania i rozwój z partnerami oraz dostawcami na całym świecie, aby zapewnić, że twój system włosów będzie bezpieczny, naturalny i całkowicie niewidoczny. W firmie Tukka nieustannie jesteśmy w biegu i na bieżąco z nowościami, spotykamy się z naszymi dostawcami podczas międzynarodowych targów w Europie oraz odwiedzamy ich siedziby od Hong Kongu do USA, gdzie bierzemy czynny udział w ich produkcji, udoskonalaniu czy modernizacji. Bardzo nam zależy aby poliuretanowa skóra była coraz cieńsza ale i coraz mocniejsza a włosy wciąż jakości, odpowiadającej wysokim wymaganiom naszych klientów oraz zapotrzebowaniom rynku premium. Dbamy o szczegóły jak idealnie rozmyta linia czoła, czy top imitujący skórę głowy.
Tukka oferuje tupety niestandardowe, personalizowane lub gotowe do noszenia, które mogą być docięte czy odpowiednio stylizowane w przeszkolonym do tego salonie partnerskim Tukka. Przy odpowiedniej wprawie nasz Klient będzie sam potrafił go ułożyć w zaciszu własnego domu. (zdjęcie mężczyzny)

Czym różnią się tupety personalizowane od tupetów gotowych?

Tupety personalizowane są przede wszystkim dopasowane do kształtu głowy i konturu ubytku. Dzięki temu przy odpowiednim podcięciu wtapia się on idealnie w nasze naturalnie rosnące włosy. Każdy szczegół dopasowany jest do Twoich naturalnych włosów np. ilość procentowa włosów siwych na przodzie i po bokach/skroniach. Kolor, gęstość, struktura oraz styl dopasujemy dokładnie do Twoich preferencji. Tupety te dostarczane są do Ciebie lub salonu partnerskiego Tukka w zaledwie 2-4 miesiące. 

Systemy/ tupety gotowe do noszenia są wykonane według ogólnych specyfikacji, odpowiednie są one dla większości ludzi. Wykonane są one dokładnie z takich samych materiałów wysokiej jakości jak w systemach niestandardowych. Mogą być one stylizowane, podcinane, docinane do rozmiaru Twojego konturu ubytku w zależności od potrzeby. Dostępne są one w naszym magazynie i gotowe do wysyłki.

Pozostałe artykuły