tel. : 792944035
Dlaczego włosy Tukka

Dlaczego włosy Tukka

CMS

Włosy doczepiane Tukka Tape In Premium to luksusowa linia zaprojektowana specjalnie dla kobiet o delikatnych, cienkich i wymagających włosach. Nasze włosy świetnie sprawdzają się jednak u kobiet, które mają piękne włosy, ale chcą nadać im dyskretną długość i gęstość nie uszkadzając ich przy tym trwałymi, tradycyjnymi przedłużeniami. Tukka dostarczyła na rynek produkty najwyższej jakości, które zostały stworzone pod okiem trychologa i technologów. Podczas procesu tworzenia zastanawiali się oni, ile może ważyć 1 pasemko w tape in Premium, jaką powinien mieć maksymalnie długość, ile powinien ważyć jego pasek silikonowy oraz jakie mieć wymiary. W konsekwencji do Tukka Tape in użyto ultralekkiego materiału do paseczka, do którego wszyto włosy o długości 40 cm, tak aby nie obciążały delikatnych mieszków włosowych. Przedłużenia praktycznie są niewyczuwalne i nie będą ciągnąć za włosy jak tani klips czy ciężki tape in, kupiony w tradycyjnym sklepie z przedłużeniami i treskami. Tukka przeszkoliła parę, sprawdzonych i o ugruntowanej renomie salonów jak zakładać nasze produkty na włosy wymagające i cienkie. Tylko w salonach, które uzyskały nasz certyfikat rekomendujemy zakładanie, ściąganie oraz inny serwis naszych produktów. Ponieważ produkty Tukka wykonane są z najlepszej jakości włosów oraz materiałów, możesz cieszyć się nimi, jakby były one Twoimi własnymi a więc pływać, uprawiać sporty. Włosy oczywiście mogą być farbowane, kręcone, prostowane, rozjaśniane, upinane w wysoki kucyk czy tonowane do wszystkich kolorów.

Dlaczego przeciętne tape in mogą uszkodzić nasze włosy?

Specjaliści Tukka doszli do wniosku, że przeciętne tape in to najgorsza metoda jeśli chodzi o przedłużanie włosów. Tape in są najpopularniejszą metodą dostępną na rynku, jest ona bardzo łatwa w aplikacji dlatego prawie każdy salon ma tę usługę w swojej ofercie. Jest to też bardzo łatwo dostępny tani produkt, do którego produkcji używa się często najtańszych włosów, które następnie powlekane są ciężkim silikonem, aby „przez chwilę” wyglądały błyszcząco, zdrowo i lśniąco jak na pięknych zdjęciach Przed i Po, zamieszczanych w social mediach. Niestety, włosy te, uzyskane po atrakcyjnych cenach, są nie tylko najniższej jakości ale nie pasują w ogóle dla kobiet o cienkich i delikatnych włosach, które przecież chcą zyskać dodatkową objętość a nie ją stracić. Są one również często mieszane z włosami syntetycznymi lub zwierząt np. koni oraz dzięki temu sprawiają wrażenie gęstych i objętościowych. Tak ciężkie włosy muszą być wszyte na gruby, plastikowy pasek, aby utrzymać ich ciężar, do którego używa się mocnego kleju, aby włosy nie zsunęły się szybko. Salony często wymieniają kleje na jeszcze mocniejsze swoje lub dodają dodatkowego spoiwa, aby uzyskać mocniejsze wiązanie. Po tego typu „przedłużeniu” złej jakości tanimi tape inami, efekt końcowy wygląda jak na załączonym zdjęciu.

Słabe mieszki włosowe nie utrzymają ciężaru długich, silikonowanych włosów, wielkich tasiemek oraz co kilku miesięcznego „podciągania” i niestety powodują wyrywanie naszych włosów wraz z cebulkami. Efekt coraz mniejszej ilości włosów po każdym ich podciągnięciu to właśnie używanie włosów za ciężkich, nieodpowiednich dla większości kobiet. Tukka Tape In Premium to włosy delikatne, nieobleczone silikonem, wszyte na najmniejszy i najlżejszy paseczek, stworzone z myślą o kobietach z cienkimi włosami oraz tych, które chcą zagęszczać/przedłużać swoje włosy w sposób racjonalny.

IMG_3037 IMG_3037 8A8535FE-2B13-4754-92C6-91BC5C1F8517 8A8535FE-2B13-4754-92C6-91BC5C1F8517 IMG_2617 IMG_2617 IMG_5061 IMG_5061 CD174A19-C7BC-4056-95DA-CECB88072DE1 CD174A19-C7BC-4056-95DA-CECB88072DE1

CZYM RÓŻNIĄ SIĘ NASZE WŁOSY OD INNYCH DOSTĘPNYCH NA RYNKU?

  • Tukka używa do produkcji swoich przedłużeń wyłącznie bardzo drogich włosów dziewiczych europejskich/ słowiańskich skupionych bezpośrednio od dawców i sprawdzonych skupów na terenie Polski, Rosji, Białorusi i Ukrainy.
  • Przedłużenia Tukka to pierwsza na rynku linia wykonana tylko z tzw. włosów dziewiczych europejskich/słowiańskich
  • Przedłużenia Tukka jako pierwsze na rynku nie są silikonowane!
  • Przedłużenia Tukka jako pierwsze na rynku nie są farbowane! (występują w 7 kolorach natury)
  • Przedłużenia Tukka nie są poddane żadnym zabiegom chemicznym!
  • Przedłużenia Tukka są długożywotne, wykonane z włosów dziewiczych mogą być farbowane, rozjaśnianie, prostowane, kręcone...
  • Przedłużenia Tukka powstały pod okiem technologów produkcji oraz dyplomowangego trychologa wykładowcy
  • Nasze włosy poddane są atestom
  • Tukka Tape in mają najdelikatniejszy pasek dedykowany osobom z cienkimi i delikatnymi włosami oraz tym, którzy cenią sobie dyskrecję przedłużenia
  • Tukka współpracuje jedynie z salonami o ugruntowanej pozycji, z których dedykowane osoby przedłużające włosy przechodzą odpowiednie szkolenie zakończone uzyskaniem imiennego certyfikatu Tukka.