tel. : 792944035
Dlaczego Tukka Tape In Premium

Dlaczego Tukka Tape In Premium

CMS

Tukka Tape in to najlepszej jakości słowiańskie włosy virgin przerobione na metodę kanapkową, czyli popularne tape in. Są to włosy pochodzenia europejskiego, słowiańskiego pozyskiwane z terenów Europy Wschodniej. Następnie są one przerabiane maszynowo z wykorzystaniem najnowszej technologii na popularne tape in/kanapki.

CZYM JEST METODA TAPE IN?

Metoda tape in to obecnie prawdopodobnie najbardziej popularna technologia w salonach fryzjerskich. Jest to bardzo łatwa metoda przedłużania włosów za pomocą dwustronnej taśmy, zamocowanej bezpośrednio na wydzielonych pasmach. Metoda ta jest bezpieczna dla naszych włosów tylko i wyłącznie jeśli włosy doczepiane są lekkie i nie obciążają naszych włosów. Sprawdza się ona wyśmienicie, jeśli chcemy zapuścić swoje własne włosy i nie zniszczyć ich poprzez przedłużanie. 

ZALECAMY UŻYCIE:

  • grzywka: 1 paczka
  • zakola: 1 paczka
  • boki: 1-2 paczki
  • zagęszczenie: 2-3 paczki
  • zagęszczenie i przedłużenie: 3-4 paczki

JAK WYGLĄDA PRODUKCJA SŁOWIAŃSKICH TAPE IN?

Tukka Tape in produkowane są według najnowszej technologii, są robione maszynowo, dzięki czemu włosy nie wyczesują się z paska jak zdaża się to w przypadku kanapek robionych ręcznie. Silikonowy pasek naświetlany przez 48 h w odpowiedniej temperaturze jest mocny ale jednocześnie elastyczny i niewyczuwalny przy użytkowaniu. Tukka Tape in zostały stworzone w ścisłej współpracy technologów produkcji, trychologa oraz stylistów, specjalizujących się od lat w przedłużaniu włosów. Tak powstał właśnie unikalny paseczek o wymiarach tylko 3,8x0,6 cm, który, pomimo swojej lekkości jest mocny i nie pozwoli zsuwać się taśmom. Pozwala on w bardzo dyskretny sposób umieścić słowiańskie tape in nazywane też słowiańskimi kanapkami, nawet na bardzo wysokich partiach głowy, ukrywając zakola, zagęszczając rzadkie boki czy nawet tylko grzywkę. Czyli wszędzie tam, gdzie inne metody są widoczne lub w ogóle niezalecane.

NAJLEPSZY PRODUKT DLA KOBIET O CIENKICH WŁOSACH

Nasze kanapki slavic tape in są ultra lekkie i zostały stworzone specjalnie dla kobiet z cienkimi i rzadkimi włosami oraz oczywiście wszystkich innych Pań, ceniących jakość i dyskretne przedłużenie. Ich lekkość wynika z natury dziewiczych włosów słowiańskich, które w porównaniu np. z indyjskimi są o wiele lżejsze. Delikatny pasek i brak silikonu to następne faktory odejmujące im ciężaru. Jeśli dbasz o kondycję swoich naturalnych włosów, cenisz jakość i dyskretne doczepy z pewnością będziesz z nich zadowolona. Jeśli masz cienkie i rzadkie włosy a marzysz o ciężkich, hollywoodzkich falach do pasa niestety Tukka Ci nie pomoże. Wszystkie produkty Tukka stworzone są dla kobiet, chcących przedłużać swoje włosy w sposób racjonalny.

W stałej linii występują w długości 40 cm, paczka zawiera 12 pasków, pozwalających na wykonanie 6 kanapek. Każdy pasek ma ok. 1,4-1,8 grama czyli opakowanie to około 20 gram.  W świadomości Klientek chcemy wzbudzić przekonanie, że lekka waga doczepianych włosów to zaleta i nie można wagi kanapek Tukka porównać z ciężkimi włosami zalegającymi rynek, gdzie na ich wagę składa się silikon, chemia oraz plastikowy, ciężki zgrzew. Włosy dłuższe o długości 50 cm i więcej wykonujemy na zamówienie w drugiej linii Tukka Tape In Volume lub dostępne są pod inną naszą metodą, Tukk Micro.KANAPKI SŁOWIAŃSKIE

Czym się różnią nasze slavic tape in/ kanapki słowiańskie? Tukka słowiańskie kanapki / slavic tape in to jedyne na rynku słowiańskie kanapki, nie poddane żadnym zabiegom chemicznym, nie są ani farbowane ani tonowane oraz są bez powłoki silikonowej czyli nie posiadają dodatkowych gramów, obciążających nasze włosy. Tzw. włosy virgin, czyli zdrowe, lśniące, naturalne włosy są poddane selekcji kolorystycznej i występują w linii 7 kolorów natury. Ponieważ nasze tape in słowiańskie nie są koloryzowane, nigdy nie zostały poddane żadnej obróbce chemicznej posiadają naturalne kolory i mogą różnić się nieznacznie tonem w obrębie danego koloru. Dlatego czasami niektóre paczki mają pasma z delikatnie jaśniejszymi końcami, naturalne ombre, czy szczególnie przy blondach jasne pasemka powstałe od słońca. To wszystko jest gwarancją prawdziwości produktu najwyższej jakości oraz uzyskania niezwykle naturalnego wyglądu.

IMG_3037 IMG_3037 8A8535FE-2B13-4754-92C6-91BC5C1F8517 8A8535FE-2B13-4754-92C6-91BC5C1F8517 IMG_2617 IMG_2617 IMG_5061 IMG_5061 CD174A19-C7BC-4056-95DA-CECB88072DE1 CD174A19-C7BC-4056-95DA-CECB88072DE1

GDZIE PRZEDŁUŻYĆ LUB DOKONAĆ KOREKTY

Tukka na stronie w zakładce PARTNERZY rekomenduje salony, które ukończyły szkolenie i uzyskały imienny certyfikat Tukka.  Pozwala on na bezpieczne wykonanie zabiegu przedłużania słowiańskimi kanapkami Tukka oraz gwarantuje użycie produktów najwyższej jakości przy comiesięcznej korekcie włosów. SPRAWDŹ LISTĘ PARTNERÓW TUKKA


PIELĘGNACJA WŁOSÓW TUKKA TAPE IN PREMIUM

Czy podczas noszenia taśm tape in możemy włosy farbować, szczególnie odrosty?

Tak, włosy jak i odrosty możemy farbować pamiętając jednak, iż farba może spowodować obsuwanie się taśm lub ich rozklejenie. Zalecamy farbowanie odrostów po zdjęciu włosów tape in i przed ich kolejną aplikacją. Nasze virgin tape in mogą być natomiast rozjaśniane i farbowane na dowolny kolor gdyż nigdy wcześniej nie zostały poddane żadnemu farbowaniu czy obróbce chemicznej dlatego śmiało zachęcamy do eksperymentów z rozjaśnianiem, farbowaniem końcówek czy nadawaniu wszelkich odcieni ombre. Najlepsza jakość włosów pozwoli na uzyskanie zamierzonego efektu jak przy zdrowych włosach naturalnych.

Jakie produkty mogą być używane do pielęgnacji włosów TUKKA TAPEIn™?

Zalecamy korzystanie z specjalnych produktów, przeznaczonych do pielęgnacji włosów przedłużanych. Tym niemniej nasze tape in, wykonane z włosów virgin nie ucierpią jak inne silikonowane tape in, dostępne na rynku, kiedy użyjemy zwykłego szamponu. Ważne, aby używać produkty, charakteryzujące się większą siłą nawilżenia martwego włosa oraz bez alkoholu.

Czy mogę układać moje włosy tape in przy użyciu lokówki, prostownicy lub suszyć je na szczotce?

Tak, możesz. Włosy Tukka są naturalne, specjalnie wyselekcjonowane a więc można je poddawać różnym zabiegom fryzjerskim. Ważne jednak, aby robić to z umiarem, używać odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji włosów przedłużanych i pamiętać, że włos ten jest martwy więc jego żywotność nie jest taka jak naszych włosów.

Co oznacza, że włosy są dziewicze, naturalne?

Nasze włosy są 100% naturalne, to drogie, najlepszej jakości włosy dziewicze, czyli zdrowe, nigdy niekoloryzowane. Dokładnie wyselekcjonowane pasma zawierają włosy miękkie w dotyku, nie plączące się, tej samej długości.

Jak długo można nosić włosy przedłużone metodą TUKKA TAPEIn™?

Taśmy należy podciągnąć co około 1-2 miesiące, a czas ten uzależniony jest od tempa wzrostu naszych naturalnych włosów oraz przestrzegania zasad pielęgnacji. Jest to zalecane w celu wyeliminowania plątania się włosów, i zapewnia, że aplikacja jest zawsze świeża i blisko skóry głowy. Można je ponownie zastosować do ok. 10-20 razy po wymianie taśmy klejącej lub dłużej. Nasze tape in są wykonane z włosów virgin a to oznacza bardzo długi okres.