tel. : 792944035

Tape In Premium

Tukka Tape In Premium to najwyższej jakości tzw. dziewicze włosy virgin pochodzenia słowiańskiego przerobione pod metodę kanapkową. Występują tylko w 7 kolorach ale są to kolory naturalne, pozyskane bezpośrednio od dawcy bez jakiegokolwiek farbowania ani tonowania. Włosy pozyskiwane są z krajów Europy Wschodniej i poddane najbardziej wymagającej selekcji. Są to włosy zdrowe, cienkie, lejące się, błyszczące. Do kupienia tylko i wyłącznie w salonach partnerskich Tukka wraz z profesjonalnym serwisem. Poniżej dowiedz się więcej o tym luksusowym produkcie oraz zobacz gamę kolorów naturalnych.

Peruki

Nasze peruki są nowoczesne i z myślą o takich kobietach są tworzone. Wykonane tylko i wyłącznie z włosów najwyższej jakości, tkane ręcznie na specjalnym, mocnym czepku, wybranym w zależności od potrzeby i przyczyny noszenia peruki. Oferujemy szeroki wachlarz różnych peruk: medycznych, (silikonowych), okolicznościowych (full/front lace), kosher wigs. Peruki to spory wydatek dlatego zaufaj Tukka, gdzie nowoczesny wygląd idzie w parze z jakością i trwałością wykonania.

Bestseller

Mapa partnerów

Partnerzy Tukka

Współpracujemy z kilkoma SALONAMI PARTNERSKIMI w Polsce i zagranicą, które przeszły szkolenie z danego produktu chcąc być pewnymi, iż produkty przez nas oferowane są również poddawane serwisowi na wysokim poziomie. Salony te to gwarancja najwyższej jakości. Wspólnie bierzemy udział we wspólnych działaniach marketingowych oraz dzielimy się doświadczeniem. 

nasi partnerzy
Cyrulik - ul. Wilcza 66/68, Warszawa Cyrulik - ul. Postępu 10, Warszawa Barber Shop Y.R. - 22 rue de Mazagran Paris Camilla.frisør - Rådmann Halmrastsvei 18, Norway Studio Roefflin - Lucern, Switzerland Iguana Studio - ul. Trzebińska 60, Chrzanów
cms

Skup włosów

Prowadzimy skup włosów naturalnych stacjonarny oraz online. Skupujemy włosy damskie, męskie, dziecięce, proste, falowane, kręcone, zdrowe i niefarbowane od długości 35 cm.

Jeżeli masz zamiar ściąć włosy Sprzedaj je nam!

Włosy o długości 35cm - 39cm - 2500 - 3000 pln/kg
Włosy o długości 40cm - 44cm - 3000 - 4000 pln/kg
Włosy o długości 45cm - 49cm - 4000 - 4500 pln/kg

czytaj więcej

Kompendium wiedzy Tukka

TUKKA TapeIn™- to najwyższej jakości dziewicze słowiańskie włosy przekonwertowane na metodę kanapkową, tj. taśma w słowiańskim.
Szkolenia Tukka

Szkolenia Tukka

Tukka Academy to jednostka szkoleniowa, wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych i oferująca najwyższej jakości szkolenia fryzjerskie, perukarskie oraz szkoląca kursantów z produktów stworzonych pod marką Tukka. Nasz zespół składa się z ekspertów z dziedziny fryzjerstwa, przedłużania włosów, tworzą go również trycholodzy i wreszcie Mistzowie Fryzjerstwa, kadra, zdobywająca medale na najbardziej prestiżowych konkursach fryzjerskich na świecie. Wraz z nimi mamy przyjemność dzielić się z Państwem wiedzą na szkoleniach w Tukka Academy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń oraz sylwetkami trenerów. 

UWAGA! FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA SZKOLENIA DOFINANSOWANE ZNAJDUJE SIĘ W KALENDARZU DANEGO SZKOLENIA. WEJDŹ NA INTERESUJĄCE CIĘ SZKOLENIE I POSTĘPUJ WG ZAWARTYCH TAM WSKAZÓWEK.

zobacz ofertę